Nenašli ste u nás niektoré produkty? Napíšte nám na info@stomadeus.sk.

Kto sme

Stomadeus

Nápad založiť Stomadeus vznikol prirodzene popri našej každodennej práci v zubnej ambulancii, kedy sme videli mnohé možnosti zlepšenia v oblasti predaja dentálnych materiálov a prístrojov. Zistili sme, že vieme priniesť väčšiu odbornosť predaja, pretože vieme ako správne v praxi použiť daný materiál, aké sú jeho výhody, ale aj nevýhody. Videli sme, aké ťažké je zorientovať sa v naozaj širokej ponuke dentálnych materiálov a prístrojov. Uvedomujeme si, že tieto poznatky je veľmi náročné  získať a selektovať. Vedieť si vybrať správne informácie, ktoré nie sú len akýmsi marketingom, ale tie, ktoré sú vedecky a hlavne prakticky overené. To nás viedlo k myšlienke založiť Stomadeus, pretože chápeme potreby stomatológov, zubných technikov pri práci a tiež pri výbere dentálnych materiálov.

MDDr.Vladimír Opalka  

MDDr.Vladimír Opalka   

 Rodinná tradícia v stomatológií

Za značkou Stomadeus stojíme viacerí odborníci v stomatológii. Ja ako zubný lekár, som hlavný zakladateľ spoločnosti spolu s mojím otcom, ktorý je tiež stomatológ a mojím bratom, ktorý je zubný technik. Spoločne sa staráme o komplexný prístup k dentálnym materiálom a poskytovanie odborného poradenstva. Dôležitou súčasťou nášho tímu je moja manželka, ktorá má na starosti manažovanie interných firemných procesov a komunikáciu so zákazníkmi. Okrem nás štyroch sa na úspešnom chode našej firmy podieľajú aj externí odborníci v stomatológii.

Stomadeus je pre nás forma sebarealizácie. Vieme, že to robíme pre ľudí, ktorí našu prácu ocenia. Naozaj nás to baví a myslím, že tvoríme zohraný tím, ktorý má potenciál prinášať výnimočné a inovatívne riešenia do sveta stomatológie a oblasti predaja dentálnych materiálov a prístrojov.

Stomadeus rodinná firma

 

Prečo Stomadeus

Stomadeus je špecifický hlavne svojou odbornosťou. Keďže sme sami zubní lekári, prenášame svoje vedomosti a skúsenosti z každodennej práce do podnikania a pre svojich zákazníkov. Úprimne sa snažíme o dosiahnutie lepších trhových podmienok pre stomatológov a zubných technikov. Nakoľko sami vidíme, čo všetko sa dá zlepšiť a chceme aby to bolo lepšie aj pre ostatných.

Aby sme dosiahli tento náš cieľ a rozširovali naše odborné znalosti, neustále sa vzdelávame a zúčastňujeme rôznych stomatologických vzdelávacích podujatí, kurzov a workshopov. Pravidelne sa zúčastňujeme na zahraničných webinároch a prednáškach, či na výstavách a prednáškach v Českej a Slovenskej republike. Patria sem prednášky rôznych svetových mien ako: Dr. Pascal Magne, Dr Didier Dietschi, Dr. Ronaldo Hirata, Dr. Lorenzo Vanini, .... Čas si nájdeme aj na najväčšie svetové veľtrhy zubného lekárstva a zubnej techniky, ako napríklad IDS, ktorý sa koná v nemeckom Kolíne.

Zubári Zubárom (1)-min

Naše motto: Zubári – Zubárom hovorí o tom, že budujeme komunitu zubárov, v ktorej budeme zdieľať naše vedomosti, skúsenosti a know-how. Budeme radi ak sa pripojíte a podporíme sa navzájom. Nájdete nás na stránke  www.stomadeus.sk a tak isto aj na Facebooku: Stomadeus.