Nenašli ste u nás niektoré produkty? Napíšte nám na info@stomadeus.sk.

Ultradent Products, Inc.

Spoločnosť Ultradent Products, Inc., založená v roku 1978 Dr. Danom Fischerom, je popredným svetovým výrobcom dentálnych produktov. So sídlom v South Jordan, Utah, USA, sa zameriava na inovatívne riešenia, ktoré zlepšujú ústne zdravie pacientov po celom svete. Veda, kreativita a vzdelávanie sú kľúčovými piliermi ich prístupu.

 

V našej ponuke nájdete napríklad: Ultrapak retrakčné vlákno, NaviTip 20 ks-kanyly do kanálikov, NaviTip Double Sideport 31G 20 ks-kanyly do kanálikov s bočným výplachom.

 

Hodnoty integrity, starostlivosti, kvality, inovácií a tvrdej práce sú základom všetkých ich produktov a služieb. Ultradent je známa svojou inkluzívnou kultúrou a podporou diverzity, čo sa odráža aj v ich vzdelávacích programoch a seminároch pre zubných lekárov, ktoré podporujú odborný rast a lepšiu starostlivosť o pacientov.

Cena

1649
11649
3 položiek celkom
NaviTip 20 ks-kanyly do kanálikov
€46,28

Kanyly so zaoblenými koncami doručia materiál (sealer, výplachový roztok, iné medikamenty) do blízkosti apikálnej časti kanálika. Kanyla NaviTip je pevná pri jej báze a strede, ale flexibilná na...

+ ďalšie
708/ZEL
NaviTip Double Sideport 31G 20 ks-kanyly do kanálikov s bočným výplachom
€48,44

Kanyla má 2 bočné otvory pre bezpečný výplach.  Kanyla  NaviTip je  pevná pri jej báze a strede, ale flexibilná na konci, čo umožňuje jednoduchú navigáciu zakrivenými kanálikmi. Ľahší výplach...

+ ďalšie
702/ZEL
Ultrapak retrakčné vlákno
od €16,45

Spletané retrakčné neimpregnované vlákno.

597/FIA2

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom