Nenašli ste u nás niektoré produkty? Napíšte nám na info@stomadeus.sk.

Ponuka na mieru

Spoločnosť Stomadeus vznikla s cieľom poskytnúť zubným lekárom lepšie podmienky a podporiť ich profesionálny rast. Zakladatelia značky Stomadeus sú aktívni zubní lekári, ktorí sami videli veľa príležitostí v tom, čo sa dá zlepšiť. Majú porozumenie a skúsenosti s potrebami a výzvami, s ktorými sa zubní lekári stretávajú vo svojej každodennej praxi.

MDDr. Vladimír Opalka ponuka na mieru

"Vďaka tomu, že sme sami zubní lekári, vieme, ako je pre Vašu prácu dôležité vybrať si ten správny materiál, či prístroj z veľkého množstva, ktoré momentálne na trhu nájdete. Radi Vám poskytneme odborné poradenstvo na základe odborných štúdií a vlastných skúseností z ambulancie."

 

Sme presvedčení, že každý zubný lekár má jedinečné potreby a preferencie, pokiaľ ide o materiály a prístroje, ktoré používa vo svojej praxi. Neváhajte sa preto na nás kedykoľvek obrátiť i s personalizovanou ponukou.

 

Sme zubní lekári    Odborné poradenstvo                    Preverenie dostupnosti      Personalizovaný prístup.    Kvalitní dodávatelia     Transparentnosť                               

 

V prípade, že hľadáte produkt, ktorý momentálne nemáme v portfóliu, radi vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Stačí nám poslať zoznam konkrétnych produktov, ktoré potrebujete, a to formou, ktorá vám najviac vyhovuje – ručne napísaný zoznam, tabuľka v Exceli, e-mail alebo nám pokojne zavolajte. Máme široké portfólio spoľahlivých a overených dodávateľov a bohaté skúsenosti so špecifickými potrebami zubných lekárov.

 

 

Nevypĺňajte toto pole:

 

Budujeme dlhodobé partnerstvá  

Náš zámer je budovať dlhodobé partnerstvá. Chceme, aby ste u nás našli vždy to, čo potrebujete. Zároveň s vami kedykoľvek prekonzultujeme vaše požiadavky, postrehy a ušijeme vám službu na mieru a k vašej plnej spokojnosti.

Kontaktujte nás:

                                Email-min info@stomadeus.sk                      

                                 Mobil-min+421 948 615 882